Nahrávam Udalosti

Nadchádzajúce Udalosti

Udalosti Search and Views Navigation

Nadchádzajúce Udalosti

máj 2022

Blue Journal turné

20 mája - 30 mája

Presné dátumy a miesta koncertov s hudbou z debutového albumu Ester budú oznámené už čoskoro! Zatiaľ to vyzerá, že navštívime Slovensko, Česko, Rakúsko a Maďarsko. Koncerty budú s pôvodnou zostavou z albumu: Sam Knight, UK (saxofóny a klarinet), Charles Overton, USA (elektroakustická harfa), Michal Selep, SK (kontrabas a basgitara), Kan Yanabe, JAP (perkusie), Ester Wiesnerová, SK (spev, kompozície a texty)  

Zobraziť viac »

júl 2022

Workshop Za hranice s hudbou

25 júla - 30 júla
Ivanka pri Dunaji

Ako každý rok, Ester bude lektorkou spevu, sluchovej analýzy/harmónie a songwritingu na letnom workshope Za hranice s hudbou. Workshop je určený pre študentov do 25 rokov so záujmom o kreatívny prístup k hudbe v kontexte súčasných žánrov (pop, elektronika, jazz a i.).

Zobraziť viac »

august 2022

Jazz Divas Festival

19 augusta
La Musica, Teplická 2210/39
Piešťany, 92101 Slovenská republika
+ Google Map
Ester Wiesnerova pri klavíri

Ester Wiesnerova and German pianist Julian Moreen presenting their original music blending modern jazz and folk. Ester and Julian met as students at Berklee College of Music and since then they have toured together in the US, Switzerland, Germany, Czech Republic and Slovakia. Find out more about Julian at www.julianmoreen.com

Zobraziť viac »
+ Export udalostí